تزریق چربی

تزریق چربی یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی به شمار می رود . در این عمل چربی را از قسمت هایی که چربی زیادی اندوخته شده یا مورد نیار نیست برداشته و به قسمت های مورد نظر اضافه می کنند مزیت بزرگی که تزریق چربی دارد این است که این تزریق حالت کاملا طبیعی دارد و هیچ گونه عوارض بیولوجیکی ندارد. خیلی از متقاضیان خواستار تزریق چربی به سینه یا تزریق چربی به باسن هستند اما از طرف دیگر در نقاطی مثل صورت یا دست که با کدورت سن تحلیل می رود نیز بسیار کار آمد است.

تزریق چربی سه بخش دارد:

  1. لیپو ساکشن یا همان خارج کردن چربی از بدن
  2. جداسازی چربی از بخش مایع آن
  3. تزریق دوباره به بخش مورد نظر

تزریق چربی عمل کاملا بی خطریست و چون چربی از بدن خود شخص تهیه می شود هیچگونه خطر عفونت وجود ندارد و فراتر از آن تاثیرات آن بسیار طبیعی و طولانی مدت است.

تزریق چربی به باسن

اخیرا تزریق چربی به باسن متقاضیان زیادی پیدا کرده است در این عمل شکل و حجم باسن را تغییر می دهند بدون نیاز یه پزوتز  این چربی ها را معمولا از قسمت های بالای ران یا پهلو برمیدارند همین امر باعث می شود باسن شکل برجسته تر و زیبا تری به خود بگیرد و بدن حالت ساعت شنی به خود بگیرد.

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه برای کسانی که افزایش حجم متوسط می خواهند بسیار مناسب است. این تزریق سایز سینه را تا 1 سایز افزایش می دهد. ولی به هیچ وجه برای کسانی که افتادگی سینه دارند توصیه نمی شود. درست است که این عمل سینه را لیفت نمی کند اما شکلی بسیار طبیعی به سینه می دهد همچنین عمل مناسبی برای کسانی که ماستکتومی انجام داده اند به شمار می رود

تزریق چربی به دست

دست به راحتی سن را نشان می دهد و با گذشت زمان چروک هایش بیشتر شده و رگ ها بیرون می زنند و نمایان می شوند با فیلر ها می توان این را مداوا کرد ولی بیشتر از یک سال باقی نمی ماند ولی برای درمانی طولانی مدت تزریق چربی بهترین راه است و می توان چربی به دست آمده را دقیقا به قسمت های تحلیل رفته اضافه نمود.

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت بهترین جایگزین برای فیلر ها است می توان از آن برای حجم دادن به گونه یا لب استفاده کرد یا چین و چروک ها را از بین برد در این عمل پزشک باید آناتومی صورت را در نظر بگیرد تا مطابق با آن از چربی استفاده کرده و فرو ص.رت را عوض نکند یکی از راه های کمک به این قسمت این است که متقاضی عکسی از زمانی که جوان تر بود و چین و چروک کمتری داشت به دکتر نشان دهد

قسمت هایی از یدن که از آن چربی استخراج می شود

شکم،پهلو،بازو،ران،پشت،قسمت بیرونی و داخلی ران ولی باز بهترین جا برای گرفتن چربی توسط پزشک انتخاب می شود.